משרד עורך דין פלילי בירושלים בהנהלת עו"ד פליל מוטי אדטו, וותק של למעלה מ 20 שנות ניסיון בתחום הפלילי.
שאתם מחפשים עורך דין פלילי בירושלים כדאי שיהיה צוות שלם מומחים שיעמוד מאחוריכם וידאג לטפל בכם בצורה המקצועית ביותר.

משרדנו עומדים לרשותכם 24/7 וזמינים לתת את הייעוץ והליווי המקצועי ביותר בישראל, ללא פשרות ועד לחתירה לניצחון. מאחורי משרדנו עומדים הצלחות רבות, זיכוי מוחלט של נאשמים, שחרור ממעצר, התמודדות עם כל סוגי התיקים המורכבים ביותר ועד לפשוטים הרבה יותר.

052-2332651

משרד עורך דין פלילי בירושלים - למה דווקא אנחנו

שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו ללוות אתכם בתהליך המורכב של התמודדות עם חקירה או או משפט פליליים ?

 הבאנו לכם את כל הסיבות לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר ולבחור בנו לתת לכם את הייעוץ המקצועי ביותר שתוכלו למצוא בישראל.

משרדנו מעמידים לרשותכם קו ישיר ליצירת קשר עם עורך דין פלילי שיגיע עד אליכם לטיפול בכל בעיה וייתן את הייעוץ הטוב והנכון ביותר.

בכל מקרה בו אתם זקוקים לליווי של עורך שידאג לכם לשחרור ממעצר, או הכנה לחקירה  במשטרה אנו נלווה אתם צעד אחרי צעד להצלחה.

אנו מעמידים לרשותכם זמינות מיידת ומלאה לליוי ושחרור ממעצר בכל תחנות המשטה בירושלים.

לרבות משטת מרחב ציון, משטת מטה יהודה ותחנת בית שמש, תחנת משטה צור הדסה, תחנת מושב צלפון, תחנת משטרת צובה, תחנת משטת שריגים לרבות תחנות המשטה במרחב מוריה, מרחב דוד, משטרת מרחב קדם, תחנת עוז, תחנת שפט וכל התחנות הנוספות הקיימות בעיר ירושלים.

אנו מעמידים לכם צוות שלם של עורכי דין המומחים בתחום הפלילי, בזכות הצוות הגדול והמקצועי שלנו אנו משרד היחיד בירושלים שיכול להעניק לכם את הליווי הטוב ביותר, לא רק עורך דין אחד שידאג לכם, אלא צוות מלא שיעשה הכל שתהתוצאות יהיו מהירות ולטובתכם.

הניסיון עושה את ההבדל, במיוחד שמדובר על ייצוג משפטי, עם השנים צברנו ידע כיצד יש להתמודד עם כל סוג עבירה, החל מעבירות קלות ועד לעבירות המורכבות ביותר.

לא משנה מהו סוג העבירה ומהי חומרתה, אנו נדע להתמודד ויש במשרדנו את הכלים הטובים ביותר לכך.

בזכות שילוב של טכניקות מתקדמות ושיטות מסורתיות אנו יכולים להביא לזיכוי מהיר בכל הערכאות.

אנו משרד עורך דין פלילי בירושלים בעל הישגים רבים בהרבה מאוד תיקים, חלק מאותם תיקים הם המפורסמים במדינה, לרבות ייצוג אנשי ציבור ידועים במשרדינו בזכות המלצות רבות.

מה שמלווה את משרדינו מעל הכל הוא שירות ללא פשרות, אנו מתחייבים להתחשב בכל הניסבות ותת לכם את המחירים ההוגנים ביותר לליווי וייצוג משפטי, אז רגע אחד לפני שאתם מחליטים לוותר על ייצוג משפטי מהחשש שמא יש לכך עלויות גבוהות שלא תוכלו לעמוד בהם, אנו מאמינים בחפותם של כל מרשינו, ולכן אנו מציעים לכם את המחיר ההוגן ביותר, צרו איתנו קשר מיידי ואנו נעמוד לרשותכם.

אנו מודעים לעבודה כי עורך דין פלילי בירושלים הוא לא רק גורם המייצג אתכם מול רשויות המשטרה והחוק, אלא הוא גם צריך להיות אוזן קשבת ולפעמים אפילו פסיכולוג, מתוך הנחת היסוד הזאת אנו לא מתפשרים כלל על מתן יחסי אנוש ומתחייבים להיות זמינים וקשובים עבורכם לכל שאלה אשר תהיה.

נגן וידאו
נגן וידאו

במשך השנים משרדנו מוביל בתחום הפלילי בעיר ירושלים, אנו יודעים כי רק בזכות מלחמה ללא פשרות אנו נצליח להביא לתוצאה שמטיבה בצורה הטובה ביותר עם לקוחותינו, בזכות חתירה לניצחול ללא פשרות ובזכות הקפדה על כל תיק ברמה היסודית ביותר אנו מצליחים להיות משרד עורכי דין מומלץ ביותר.

כל הפעילות נעשית בנחישות ומתוך הבנה וידיעה ברורה כי הליך משפטי שנעשה במלחמה ללא חט ועם רכישת כבוד מלא לכל ההליך ניתן להצליח להגיע לתוצאות, ללא נחישות והאמנה בחפות האדם המיוצג על ידנו אנו יכולים להצליח ולהיות משרד מומלץ ביותר בירושלים.

התייעצות עם עורך דין פלילי בירושלים

התייעצות עם עורך דין פלילי, מקבלת לא מעט משמעויות, יש מקרים בהם יש להכין את הנחשד לחקירה הצפויה במשטרה.

 כחלק מהכנה לחקירה אנו נכין את החשוד בצורה הטובה ביותר לעתיד לבוא. לא מעט, בזכות הכרה של ההליכים השונים כמו גם הכרות עם תרגילי החקירה הקיימים.

 ברגע שהחשוד יודע על ההליך הוא מכוון את עצמו לתוצאה אליה הוא שואף להגיע.

חשוב לדעת, האמת היא כלי מרכזי – אולם לא פחות חשוב לדעת כיצד להשתמש בה.

נחקרים אשר זלזלו ביכולתו של החוקר ומצאו עצמם משקרים ללא הרף – נפגעו.

הכנה טובה לחקירה פלילית לוקחת בחשבון את הסיכונים ואת הראיות ומולן את ההבנה האנושית של המציאות.

נגן וידאו
נגן וידאו
עורך דין פלילי מומלץ בירושלים

חקירה במשטרה

אם זומנתם לחקירה במשטרה ושמעתם את המונח "חקירה תחת אזהרה" יש להבין כי אתם תחת סיכון כבד מאוד מכיוון שאתם הוא היעד לאותה החקירה.

ברגע שאדם הפך להיות יעד של חקירת המשטרה, יש מצב בו היא תעשה הכל בכדי להביא אותו למצב של הרשעה, מה שאומר שהתייעצות עם עורך דין פלילי היא חובה. 

התייעצות עם עורך דין פלילי והצגה בפניו של כל הראיות וכל העדויות הקיימות בשטח, תגרום לו להבין מהו הלך הרוח וכיצד חושב החוקר, מהם הראיות שיש למשטרה ואיך תשתמש בהם.

 עורך הדין יש לו ראיה של התוצאות בזמן עתיד.

מכיוון וראה מקרים רבים עדיין אין זה אומר שהוא יכול לראות את העתיד אבל בהחלט יספק לכם את הכלים להם אתם דרושים להצלחה בתיק החקירה.
חלק מתרגילי החקירה כוללים יצירת ערפול בדברי החוקר, זאת מכיוון והוא ירצה שאתם אלו שתפזרו את הערפל ואז האמת נפלת לידיו של החוקר כמו פרי בשל, ההמלצה שלנו : תנו לחוקר להישאר בערפל, ככה תצליחו להתמודד עם הדברים בצורה נכונה, ויש מקרים בהם יש לפזר את הערפל בצורה שתהיה הטובה עבורכם, לכן התייעצות עם משרד עורך דין  פלילי בירושלים צריכה להיות דבר שאסור לוותר עליו.

המטרה העיקרית שצריכה ללוות כל אחד שחשוב בעבירה היא לא להאמין להבטחות החוקרים! 

יש להיות ממוקד בתוצאה שאליה רוצים להגיע, החוקרים יעשו הכל בכדי לחשוף את האמת, אפילו אם זה אומר שהם ישקרו ויבטיחו לכם הבטחות שווא. משרדניו הצליח להכין חשודים רבים לחיקרה ובזכות הכנה יסודית ונכונה הצלחנו להביא לסגירת התיק כבר בשלבים הראשונים שלו.

עורך דין פלילי

המטרה של החקירה היא להבין מה היו השלבים באירוע הפלילי.

החקירה לא מייחסת ל"מה גרם לאירוע הפלילי" אלא ממקדת את כל הכוח רק באירוע עצמו, זאת במטרה להביא לדין את החשוד בביצוע העבירה בצורה המהירה ביותר, ישנם מקרים של אירועי מרמה, אלו הם הליכים אזרחיים.

 המשטרה במקרים אלו תעדיף שלא להיות מעורבת, אך במקרים פליליים אחרים כגון עבירות מין, שם אין דבר כזה באמת שנקרא "זכות השתיקה", אז גם אם אתם בוחרים שלא לדבר כלל, אין זה בטוח שזהו הדבר הנכון לעשות.

 חשוב לבדוק את הדברים מול עורך דין פלילי מומלץ שייבחן יחד אתכם את הדברים וידע כיצד להוביל אתכם בבטחה.
במסגרת כל חקירה עולות ראיות רבות, יש כאלו שמחייבות תגובה ואפילו תגובה מלאה וחדה, חוסר תגובה ברגע שעולות כאלו ראיות יכול להוביל להרשעה בדין. 
כל נחקר בעבירה פלילית בירושלים צריך להבין מה מתקיים סביבו ומה ההשלכות של פעולה או תגובה שלו, הכל שיעזור לכם להבין את ההליך הוא פנייה לייעוץ מקצועי של משרד עורך דין פלילי בירושלים שיעמוד לצידכם בכל שלב, ינחה אתכם איך להתנהג ומה לומר.