מחפשים עורך דין פלילי מומלץ בירושלים ולא רוצים להתפשר, אנו במשרד עורך דין פלילי בירושלים בהובלת עו"ד מוטי אדטו הינו משרד עורכי הדין הגדול והמוביל באזור ירושלים והסביבה, מומחים במשפט פלילי עם מאות המלצות ועשרות שנים של ניסיון.

השלבים לבחירת עורך דין פלילי

עם שנים של ניסיון בתחום, הכנו לכם כמה עצות שימושיות במיוחד שיעזרו לכם לבחור עורך דין פלילי, יש להבין כי בחירת עורך דין בתחום עיסוק פלילי היא ממש ברמת דיני נפשות, במיוחד שמדובר על ייצוג של אדם נורמטיבי, תיק פלילי יכול לגרום לו לנזק רב לקריירה ולהמשך חייו התקינים, מכאן כי אין להתפשר בשום אופן על בחירת עורך דין מקצועי ובעל ניסיון.

  • כל המידע המוצג בעמוד זה אינו בא להיות כיעוץ משפטי, אלא בתור הכוונה בלבד וזאת מתוך הניסיון שמשרדנו צבר ויכול לעזור לכל אחד באופן אישי.
  • שאדם נזקק לשירות של ליווי על ידי עורך דין פלילי מדובר על מצב מורכב מאוד, אדם נורמיטבי עומד מול חוקרי המשטרה הטובים והמיומנים ביותר, כאלו שהצליחו להפליל גם את בכירי העבריינם, מה שאת האדם הנורמטיבי הופך להיות להרבה יותר פשוט עבורם, ביצוע תרגילי חקירה רבים שיכולים בקלות לגרום להפללת החשוד.
  • החשיבות הרבה שיש בבחירת עורך דין מקצועי אסור להקל בה ראש, יש הנוטים לבחור עורך אשר יהיה המייצג שלהם רק לפי הזמינות שלו (שזהו גם חלק חשוב בבחירה) ויש הנוטים לבחור המחיר אותו דורש העו"ד, אל כל אלו נעמוד בהמשך העמוד ונסביר כיצד תעשו את הבחירה הטובה ביותר.
  • נספק לכם את כל הכלים להם את זקוקים לעשות בחירה מושכלת, מהם השיקולים אותם צריכים לקחת בחשבון בזמן הבחירה ומעל הכל איך לוודא מהי "המלצה" על עו"ד פלילי.

לבחור רק עורך דין פלילי מומחה

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לבחור רק עורך דין שסוג ההתמחות שלו היא בתחום הפלילי, אמנם מדובר על משהו שצריך להיות ברור ומובן מאילו אבל עורכי דין רבים עובדים בשיטה שונה, יש עורכי דין רבים בעיקר בירושלים שעושים "קצת מהכל", מה שגורם לכך שהעוול היכול להיעשות במקרה כזה שעו"ד שאינו מומחה בתחום מייצג נאשם ללא הכרה לעומק של חוק סדר הדין הפלילי הוא גדול מאוד ואפילו מקרים בהם עדיף שהחשוד יהיה ללא ייצוג כלל מאשר ייצוג לא מתאים.

אמנם ברגע שיש לאדם רישיון לעריכת דין והוא עמד במבחני לשכת עורכי הדין, הוא ראשי לייצג כל חשוד בכל תחומי המשפט, אך יחד עם זאת חשיבות רבה קיימת לבחירה של עורך דין פלילי מומלץ בירושלים שמומחה בתחום ומכיר את סדר הדין על בוריו.

החשיבות של בחירת עורך דין פלילי מומלץ בירושלים היא כל כך גדולה והנה עוד הסבר מהי המשמעות הכבדה שיש לכך, בתוך התחום הפלילי קיימים עוד תתי תחומים שאותם יש להכיר לעומק, כגון : עבירות איסור הלבנת הון, עבירות כלכליות, ביצוע עבירות מין, עבירות של אלימות קשה במשפחה ועוד.
כמובן שבמקרה כזה יש לבחור בעורך דין המתמחה בתחום לעומק במשך למעלה מ 20 שנים ולצידו קיימים עורכי דין נוספים מומחים בתחום הפלילי שלכל אחד מהם תת התמחות והבנה עמוקה כיצד להתנהל בכל מקרה לגופו בצורה המיטבית ביותר.

עורך דין פלילי מומלץ בירושלים
נגן וידאו

ככה תבדקו עורך דין פלילי מומלץ בירושלים

אם בעבר בכדי למצוא עורך דין פלילי מומלץ בירושלים כל אחד היה נאלץ להישען על המלצות של מכרים "מפה לאוזן" או אפילו להתייעץ עם עורכי דין אחרים בתחומי התמחות שונים ולקבל המלצה על עורך דין פלילי.
אבל היום המציאות היא שונה, היום יש לנו את עולם האינטרנט זמין ונגיש לכל אחד ממש בכף היד בטלפון הנייד, ניתן לראות ולקרוא חוות דעת על כל עורך דין בכל תחום התמחות.
אמנם עולם האינטרנט מביא איתו לא מעט דברים טובים אבל היום יש אפשרות לבצע מניפלוציות רבות על דירוגים ועל חוות דעת, לכן הדרך הטובה ביותר לבדוק המלצות היא באמצעות בדיקה במאגר המשפטי ולראות עד כמה אותו עורך דין מעורב בתיקים, מהי כמות התיקים בהם הוא מופיע ועל התיקים שנסגרו והאם הם הטיבו עם הלקוח שלו בצורה הטובה ביותר.

נגן וידאו
נגן וידאו

באמצעות בדיקה במאגר המשפטי ניתן לראות ולהתרשם מהיכולות של עורך דין פלילי מומלץ בירושלים, או להיפך, לראות גם עד כמה חוות הדעת שראיתם הן אמינות ובאמת מייצגות את היכולות של אותו עו"ד מומלץ.

המבחן האמיתי הוא מבחן התוצאה, אמנם גם לדרך שאותה עוברים יש משמעות רבה, תהליך הייצוג בהליך פלילי הואמורכב מאוד, הוא גורם ללחץ ומתח נפשי כבדים מאוד, במיוחד עבור אנשים שאינם רגילים להיות במצבים מורכבים כאלו שבהם המשטרה והפרקליטות לוחצים עליהם ומביאים אותם למצב קיצוני שקשה לעמוד בו, המטרה היא ברורה למצוא את האשם ולהעמידו לדין.

עורך דין פלילי מומלץ בירושלים