עורך דין פלילי אדטו
עורך דין פלילי אדטו

משרדי הוקם כמשרד שונה במקצת, מראש נקבע שהמשרד ייצג אך ורק אנשים נורמטיביים שנקלעו בשל שלל סיבות ונסיבות לתוך המשפט הפלילי.

המשרד ניבנה כמשרד בוטיק פלילי שמספק לחשוד/נאשם ומשפחתו מעטפת פלילית כוללת לא רק בייצוג בתוך האולם פנימה – אלא גם בהדרכה ושינוי גישה כולל בתיק הפלילי.

אני לא מדלג על הליכים בשם הרצון להגיע לנקודת הקצה – ואני מודע היטב לאפשרויות לסיום התיק – כבר בתחילתו!

כך הצלחתי להוביל לשינוי – והצלחה בתיקים רבים מספור.

את ניסיוני בשיקום אני חולק בהרצאה שאני מרצה בבתי ספר לילדים – “הקשר בין מעשה לתוצאה”.

שם אני מנסה להוביל לשינוי – גם בלי תיק פלילי – מתוך ראיה של העתיד ותוך הקרבה של ההווה לא אחת.


דיסקרטיות

עורך דין פלילי אדטו מוטי
עורך דין פלילי אדטו מוטי 052.23.32.651 חירום 24/7

לצד מלחמה ללא פשרות במשפט הפלילי חובה לזכור – המשפט הפלילי הוא אירוע ממושך, בשנת 2019 (דצמבר) סיימתי תיק שהתנהל על עבירה משנת 2010, חקירה במשטרה בשנת 2011 – ואז המדינה חזרה בה מכתב האישום. התיק אך סיים את השלבים המקדמיים – והסיום על ידי היועמ”ש. (חזרה מאישום).

הדרך ארוכה היא – וחובה לזכור את החובה לנשום לאורכה.

שם עברנו מהליך להליך מטענות מקדמיות לערעורים על סעיף 74 לחסד”פ ועוד ועוד! אולם הדרך קלה היא שאתה רואה את הדרך – ומסכים לה.

לא פחות חשובה היא העובדה שההליך התנהל בדיסקרטיות – למרות העניין שיכול היה להיות בו.

השם הטוב הוא גם היכולת לשמור על ההליך מעיניין שלא ראוי שיהיה בו.


הובלת הליכי שיקום

כל סנגור פלילי גאה בזיכויים שלו עצמו – כמובן גם אני. אלה רבים ומרגשים אחד לאחד. אדם לאדם.

ללא ספק זה מרגש לזכות ב”אין להשיב לאשמה” עם קבלת פיצויים על ההליך! עשיתי את זה – הייתי שם, מרגש.

אבל לא פחות מרגש הוא השינוי שאתה מוביל בחיי אדם – שמאדם שלא מסוגל לחיות בחברה אתה משיב אותו לחברה, ולא סתם לחברה אלא כאדם שהוא במציאות תורמת ומתקדמת – ואז התיק הפלילי מתמוסס מול השינוי שהוא עובר.

האמת היא שאין לי הדרך לדעת מה יותר – האירוע האחרון הוא המרגש ביותר.


אתן דוגמה מתיק פלילי – תיק פלילי סיום 2019 – לוי. (נימצא באתר)

המדינה האשימה את הלקוח בגידול של מעל ל 30 ק”ג קנאביס. בגנבת חשמל, בכך ששווי הסם הוא מעל ל 1.9 מיליון ש”ח (כך נירשם בכתב האישום).

אל התיק נכנסתי בלי יידע רב על ההתנהלות הכוללת אלא רק מול חומר הראיות!

להבנתי התיק היה ריק מחומרים. חשבתי זאת למרות שלפני לא חשבו זאת.

חומרי החקירה גילו רק שהלקוח שכר את הדירה וכי בביתו היו תכנונים של גידולי סמים. (בדירה היה אחר שהפנה ללקוח שלי). עוד גיליתי שהוא בחר לשתוק בעת החקירות (אחרי החקירה הראשונה).

בקשות על בקשות לפי סעיף 74 לחסד”פ, עתירות להסרת חיסיון ועוד הביאו הררים של מסמכים. מסמכים שבעיני הוסתרו שכן הם לא סייעו למדינה. העלמת המסמכים הייתה מוזרה בלשון המעטה.

אחרי המסמכים היו עוד מסמכים – נפתחה האופציה לזיכוי.

בנסיבות הנ”ל הגעתי, יומיים לפני דיון ההוכחות, להסדר טיעון של 5 אלף ש”ח קנס על סעיף שולי (מתן אמצעים לביצוע פשע), וכן התנאי הוא על עבירות סמים מלבד שימשו אישי – שכן הלקוח לא הסכים להפסיק להשתמש!

בכל פעם שאני כותב על התיק האחרון הוא מצטייר בעיני כגדול בהישגי – זה כמובן לא נכון – אבל התענוג של חילוץ אדם מהמייצר, היה גדול. הגילויים של חומרים השאירו אותי המום. חשוב לברר – גם שלא בטוח שימצא משהו.


קיימת החובה עלינו כסנגורים לזעוק את האמת ואת הצדק של הלקוח!

מוטי אדטו
מוטי אדטו

לא תמיד הדבר קל – אבל אחרי 20 שנות עבודה כעורך דין פלילי קל להגיד – אל הזיכויים כמו גם אל ההישגים האחרים, החל ממעצר ודרך הליכי החקירה הגעתי בכך שלא חששתי מדבר מלבד ליפול לדבר שקר !

אמת ראויה להישמע – ושהיא לא נישמעת צריך פשוט לחזור עוד ועוד על הדברים  – עד לרגע האחרון! תמיד חייבים לצפות למזל הטוב בבית המשפט – אבל מזל יוצרים ! יוצרים במלחמה ללא פשרות על דרך !

קיימים במשרדי תיקים שם עשרת בקשות משלל סוגים נדחו – זה היה מייאש להגיע עם עוד ועוד בקשות, ולהדחות – אולם בסיומו של הליך המדינה חזרה מכתבי אישום חמורים ביותר ! המציאות חדרה גם אליה!

המלחמה היא החלק בו אנו דורשים את יומנו בבית המשפט – ואת ההחלטות שקשה לקבל – לא את אלא שברור שנקבל! המלחמה היא הרגע שלא נרתעים גם שקשה באולם – על דרך נלחמים! רק כך יצרתי שינוי באין סוף תיקים פליליים !


משך ההליך הפלילי

עורך דין פלילי אדטו מוטי
עורך דין פלילי אדטו מוטי 052.23.32.651 חירום 24/7

גם שהחקירה הפלילית מהירה, התיקים פליליים נמשכים זמן רב, בדרך כלל שנים! (היום בסוף שנת 2019 אני עדיין מנהל תיק שלקחתי בשנת 2011 – והתיק עדיין בהקראה). (התיק הסתיים – עידכון 2020 בהתערבות היועמ”ש ועיכוב הליכים).

בדרך היו אין סוף בקשות, דיונים, החלטות נגד – ויש גם הצעות של המדינה כבר לסיים – הצעות שלא היו באות בחשבות בתחילת ההליכים (עבור המדינה) !

בחלק גדול מהזמן, של התנהלות תיק פללי, הנאשם נימצא תחת איום מהותי – בנסיבות אלא יש את הצורך להבין את הסיכונים ואת הדרך בה אנו צועדים על מנת לצמצם אותם !

הדרך כוללת הבנה של מלוא התהליך שעלינו לעבור ! להגיש בקשות אשר יחרגו את הנאשם “שלנו”, להוביל הליכי שינוי מהותיים אצל האדם!

במהלך התיק הפלילי, התהליך האישי אינו פחות חשוב מהתהליך המשפטי! לא פעם במקביל להליך של הוכחת האשמה נשלב הליך טיפולי מהותי לצורך שינוי והפחתת הסיכון בענישה!


אודות עורך דין אדטו והתהליך המשפטי הפלילי

התהליך המשפטי הוא תהליך במסגרתו אתה אמור להיעזר בחומרי חקירה של המשטרה – חומרים שנבחנו על ידי עורכי דין ואלא הגיעו למסקנה שהוא מוביל לסיכוי סביר להרשעה!

מומלץ לא לסמוך רק על היכולת הווירטואוזית של עורך הדין בעת החקירות הנגדיות! זה לא שהיא חסרה, אבל אין בה די במרבית המקרים!

לאורך השנים הגעתי לזיכויים והפחתה באישומים בזכות העובדה שאני משתדל להיות בעל חומרי חקירה שאין למדינה! חלקם בסיוע חקירות פליליות שאני ערכתי  -ואחרים בסיוע בקשות לחומרי חקירה!

הכלי המרכזי בעבודת עורך הדין הפלילי היא להתבסס על מי שיודע את העובדות הטוב מכולים – הלקוח!


תיקים פליליים

אודות עורך דין פלילי - עורך דין פלילי אדטו מוטי
אודות עורך דין פלילי

עו”ד פלילי אדטו מייצג נחקרים החשודים בפלילים, נאשמים במשפט פלילי ומערערים בהליכי ערעור פלילי – בשלל עבירות המשפט הפלילי!

במהלך מעל ל 20 שנות עבודתו כעורך דין פלילי הצליח מוטי אדטו להוביל לזיכויים, סגירת תיקים פליליים, ענישה מקלה ועוד שלל הצלחות משפטיות.

לא תמיד ראוי לו לחשוד לספר את כל שעל ליבו, המטרה היא ליצור יתרון מהותי, להבין את הצורך באותו היתרון! לדעת מתי למסור מה!

ההבדל ביכולת להציג גרסה נימצא בהבנה של ההליך בו אתה נימצא! הבנה בונים ! יכולת יוצרים ! הכול נבנה בהכנה על הכנה!

ראוי לדעת – אין זמן מוקדם מידי לזמן את עורך הדין הפלילי! מיד עם החשש הראשוני לחקירה ו/או למעצר/עיכוב יש הערך בהתאם אל מול הסכנות ! חובה להתייעץ בעורך דין פלילי!


ממתי זקוקים לעורך דין פלילי?

תמיד ראוי להיות מיוצג ובכך להבין את התמונה באופן מלא יותר, חלק החשוב ביותר בתיק פלילי הוא תחילתו – בזמן החקירה הפלילית ! אז דואגת החקירה במשטרה ליצירה של “ערפל קרב” באופן שהנחקר לא רואה תמונה מלאה של ההליך – ובכך הוא מכשיל את עצמו בתשובות שמרחיבות את היריעה החקירתית, או, הן שקר מובהק.

בעת החקירה במשטרה נקבעה פעמים רבות, הסיפור שיוביל את האירועים מצד הנחקר – או אף השתיקה שתוביל את האירועים!

לצורך הגשמת המטרה יקבע קו ההגנה (בפעמים שלא נקבע עוד קודם)  ! לכן חשוב לזמן את עורך הדין הפלילי להתייעצות בהקדם האפשרי ! על מהת שהבחירה בקו ההתנהלות תהה בחירה מושכלת!

עו”ד פלילי מוטי אדטו מספק ייעוץ הוכוונה לחקירות משטרה באופן קבוע!

זמינות בחירום 24 שעות  – 052-23-32-651 !


ייצוג עורך דין פלילי בדרך אל ההצלחה!

תחום המשפט הפלילי מורכב ביותר. לא מעט בשל הרגשות העזים מול החשדות!

קשה לרבים להתנתק מהרגש ולחשוב באופן סדור ! קשה לא פעם להינתק מהתוצאה של האירועים, או מהתחושות שבאו בעקבות ולהביט באירועים באופן שבו הם התרחשו בפועל!

היינו לבחון את “הכוונה” שמלווה את המעשים! כך שהכשרת נחקר, על ידי עורך הדין הפלילי, היא פעולה מורכבת ביותר. חלק מרכזי הוא בהבנה של ההליך – אחר נימצא בשאלה כיצד ממקדים אנו את עצמינו באופן שהלחצים לא ישבשו את היכולת למסור עדות!

כעורך דין פלילי, על מנת להגיע לתוצאות מיטביות, אני מלמד את הנחקרים שיש להביט בתיק, לא פעם, במבט על ! לנתק את הרגש ולראות את התוצאה המקווה לסיומו של ההליך הפלילי.

לאורך השנים, משרדי הצליח לאורך השנים להוביל לזיכויים לרוב, סגירות תיקים פליליים, ענישה קלה ביותר – ועוד הישגים משפטיים רבים!


משירותי משרד עורך דין  אדטו מוטי 

עורך דין פלילי אדטו מוטי
עורך דין פלילי אדטו מוטי

ה”אני מאמין” של עו”ד פלילי מוטי אדטו פשוט – אין תיקים פליליים “קטנים”.

מאחורי כל תיק ישנם אנשים, אנשים בשר ודם. עבורם האירוע אינו “קטן” אלו הם חייהם !

לכן, ראוי ונכון לספק ייצוג אישי בפליליים !

על מנת לספק את השירות המיטבי אין אני מפסיק ללמוד ולהתעדכן ! אני לומד משפט פלילי בקורסים שונים כבר מעל ל 20 שנים ! כך המלחמה בכול תיק מורכבת מידע משפטי רב !

אנו מבינים שיש אדם מאחורי התיק הפלילי ! אדם שרוצה את הצדק שלו שיעשה, או, את החסד המערכתי! אדם!


 טקטיקה ואסטרטגיה פליליים 

בתיק פלילי לא “זורמים” (בד”כ) ! יש צורך בתכנון ופעילות אקטיבית! יש צורך בהבנה והפנמה של התמונה הכוללת ! לא פחות חשוב ממה לעשות היא התשובה לשאלה – מתי ! מתי לעשות!

כל תיק פלילי מורכב מאסטרטגיה וטקטיקה ! פעמים רבות אלו נשענים על “פגמי חקירה”! פעמים אחרות על ביצוע חקירה עצמאית ! הכוללת ביקורים בזירה, בחינת הראיות ועוד ועוד ! אין שני תיקים דומים!

במהלך השנים הצלחתי להוביל לשחרורים/סגירת תיקים/זיכויים בכל קשת העבירות הפליליות החל מתיקי רצח – ועד לתיקים של החזקת סמים לשימוש אישי ! פעמים רבות ההצלחות נשענות על יידע משפטי מובחר בשלל סוגיות.

לא אחת אני משמש כפרשן בעניינים פליליים שונים בתקשורת!


אודות עורך דין פלילי – הניסיון המקצועי

מוטי אדטו, עו"ד פלילי
מוטי אדטו, עו”ד פלילי

מאז ועד היום אודות עורך דין אדטו

אודות עורך דין אדטו  – השינוי שמביא עורך הדין הפלילי

מסדר זיהוי
מסדר זיהוי

תיקים רבים של לקוחות משרדינו נסגרו כבר בשלבי החקירה הראשוניים, הרבה בזכות היכולת לבדל את האירוע ואת החלק של האחריות הפלילית.

בין החשדות יש חשדות בגין רצח (שם הוכח שהחשד מוטעה!), אונס (בשלל סיבות), מגוון עבירות האלימות, אלימות במשפחה, סמים ועוד ועוד.

המשרד הצליח לבטל חשדות ולמנוע אישומים בשלל בקשות והסברים אודות האירועים ! כך הובלו תיקים פליליים בגין עבירות סמים ממגוון סוגי עבירות הסמים ! שם בחלקם הייתה אחריות פלילית – לסגירה!

בקשות והסברים סגרו גם תיקים פליליים בגין חלק עצום מעבירות המין ! כול עבירות מין כמו אונס מעשים מגונים, הטרדות מיניות ועוד – בשלל סיבות ונסיבות!

“הסוד” פשוט ! עו”ד פלילי אדטו פועל תמיד להבנת האירוע מכל צדדיו, משוחח עם הלקוח, מבין, בודק, רואה ורק אז מייעץ ! ייעוץ שבנוי על הכרות עם כל רזי התיק ! כמו גם לקיחת סיכונים מושכלים !


חזית המריבה – נקודת המחלוקת 

יש תיקים פליליים שראוי לבקש סליחה מהצד האחר!

יש תיקים פליליים שראוי להדגיש נקודות של קושי אישי!

יש תיקים פליליים שאסור להודות בהם – אלא להמתין!

משרד עורך דין פלילי

יש תיקים פליליים שם ראוי להילחם על הצדק – ועד לסוף!

אחרים ראוי להילחם על הפרוצדורה הנכונה!


כל אחד מהכלים מוביל והוביל להישגים!

הכלי המרכזי בקביעת סוג הטיפול הראוי בתיק פלילי, על ידי עורך הדין הפלילי –  הוא פשוט – הוא בנוי על למידה ועיון ובדיקה !

למידה של האדם, של יכולותיו, של הנתונים שיש – של היכולת לשנות את הנתונים! אין דרך לשינוי בלי הבנה שיוצרים לקרב !

הכלי הוא ראיית התמונה – והבנתה! הנשק פעמים רבות הוא החשוד בפלילים!

שהתמונה ברורה יתבצע הליך של איתור וקביעת נקודת המחלוקת בעת החקירות כמו גם ההחלטה מתי להשתמש בחומרים שיש לנו בהגנה. לא רק מה יש – אלא מתי להשתמש בהם. מי ישתמש ובמה!

לא תמיד זה קל – אבל שמבינים את הדרך – זה בדרך כלל מתגמל!

אומנות זאת של המשפט הפלילי היא תוצר של מוטי 20 שנות ניסיון ושל דבקות גדולה במטרה – סיוע לאדם להתמודד עם המערכת הפלילית הדורסנית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *