אירוע פלילי כהזדמנות

 אירוע פלילי כהזדמנות תמיד המראה עקומה, לא תמיד “המראה עקומה” ! לפעמים יש בעיה מאחורי התיק הפלילי – במקרים אלו

עורך דין פלילי אדטו מוטי
עורך דין פלילי אדטו מוטי 052.23.32.651 חירום 24/7

אפשרי בהחלט להפוך את הלימון ללימונדה !

הפחד מהתיק הפלילי הוא כלי מהותי ביותר ! ניתן להשתמש בו !

אירוע פלילי כהזדמנות – הוא אירוע שמרבה להתקיים !


מי שטוען שהמראה תמיד עקומה, יכול ויבדוק גם את נקודת המבט שלו עצמו !

לעתים חייבים לשנות את נקודת הראיה ולהבין שטעינו !

יש אירוע פלילי – אבל במקום לימון יש לנו לימונדה לשיפור החיים בעתיד ! היינו האירוע הפלילי והכוחות שייתן לנו (הפחד ממאסר הוא כוח רב) הם הזדמנות לשינוי !

לפעמים יש לרואת את המעצר/חקירה פלילית או המשפט הפלילי כנקודה שאחריה נצליח לאסוף את הכוחות לצורך שינוי ! היינו אירוע פלילי כהזדמנות !

לא תמיד הנחקר יראה זאת כך – לבטח שלא תחילה ! אבל, כאן אנו זקוקים להכוונה נכונה ! הכוונה להבנת ההזדמנות שנפלה לידיו ! סוג של שינוי לעתיד לבוא !


לדוגמה – אירוע פלילי כהזדמנות לשינוי 

לקוח של המשרד נלכד מתפשט לעיני אנשים ברחוב.

שיחה איתו לימדה על מצוקה קשה ורצון להיתפס על מנת לעצור עבור עצמו את מירוץ החיים שהיה קשה עבורו !

הפתרון – טיפול פסיכולוגי – שגם למעשה ביטל את הענישה – אבל לא פחות חשוב אפשר לו לחיות עם עצמו באופן טוב יותר ולתעל את הקשיים שחווה לעשיה מועילה עבור עצמו !


לדוגמה – אירוע פלילי כהזדמנות לשינוי – בתיקי עבירות סמים :

אדם שמשתמש בסמים באופן קבוע ושגרתי – עד הכחדת האישיות ! לאור הפחד ממאסר יש לנו הזדמנות אמת לביצוע שינוי מהותי !


טיפול כהזדמנות – במערכת פרטית
מצד שני חייבים לדעת שלא חייבים להציג את כל הכשל – במערכת הטיפול המשפטית !
אבל התמונה מתהפכת שמגיעים למערכת הטיפול האישית !
לעיתים מעורבות באירוע פלילי או חקירה כחשוד בפליליים מייצגת “בעיית אמת” מצד אחד של החשוד בעיה שלא הוא ולא הסביבה התעמתו עמה ומצד שני מול כל בעיה נימצא אתגר והזדמנות חד פעמית לשינוי.

– באין פתרון ל”בעיה” יתכן ובעתיד ניתקל באירוע חמור הרבה יותר – לכן ראוי לא תמיד להגביל עצמינו לבעיה הצרה אלא לבחון את ההתנהלות בראי החברתי הרחב יותר – הכול מתוך מטרה למנוע בעיות גדולות הרבה יותר להמשך.


 בעיה של אמת – אירוע פלילי כהזדמנות 

 לא פעם האישום הפלילי/החקירה במשטרה מייצגים מציאות של “בעיית אמת” של התנהלות אישית, פתרון הבעיה בשלב המקדמי יחסוך סבל רב בהמשך. שמנהל קבוצת כדור רגל מסתבך בפגיעה מינית בחניך של המועדון.

– חלק עצום מהאירוע הוא בתחום העדר גבולות !


 דוגמה – אירוע פלילי כהזדמנות 

שאדם בגיל 42 נתפס משוחח שוב ושוב עם קטינות בנות 15 – זאת בעיה של הבנת מציאות ! אחרי שאותו האדם מחולץ מהאירוע הפלילי והאירוע כמעט ונשכח – הבעיה לא נעלמת !

כך יוצא ששלוש שנים אחרי הוא חוזר הפעם כעצור על עבירות מין חמורות בקטינה !


 דוגמה 2 – אירוע פלילי כהזדמנות
אדם שהגיע לטיפול המשרד היה עורך דין בעברו ולאחר גרושים קשים מאוד תוך כשנה צבר 4 תיקים פליליים חמורים (שניים סמים ושניים של תקיפת אנשי רשות).
– השאלה היא האם לא התעוררה בעיה המחייבת טיפול מערכתי ? או די להתמקד בנקודתי ?

הסכנה בהצלחת יתר – ביטול ההזדמנות הטיפולית 

לא פעם הצלחה של החשוד לעבור את החקירה “בקלות” יוצרת את ההשלייה שזה  יד יהיה המצב – ולאור זאת אין סיבה לטיפול שורש באיש. לעיתים יש חובה לטפל בבעיית השורש !

הסבר:

אירוע פלילי כהזדמנות
אירוע פלילי כהזדמנות
משרדי טיפל לא פעם באדם שאת התלונה הראשונה צלח בקלות – כל כך בקלות עד שלא הפנים שיש אצלו בעיה הדורשת טיפול אמת ! בפעם שלאחר מיכן – התלונות כבר היו בליגה שונה – והענישה בהתאם !
כך יוצא שלא פעם מגיעים למשרד אנשים שנתפסו/נחקרו/נחשדו באירוע “שולי” והמטרה שלהם היא להבין כיצד להצליח לחיות חיים נורמטיביים – באדם שהם ! היינו כיצד הם ימנעו מהאספקט הפלילי, מה לשנות בהתנהלותם !

דוגמה – אירוע פלילי כהזדמנות

אדם שמצא “פטנט” להשיג סמים ובזול – יבוא חבילות זעירות של סמים בדואר.
מרגע שהוא הבין שאין כל פרופורציה בין הענישה על רכישת הסמים בארץ לרכישת הסמים מחול – וההבנה אפילו שיתכן והוא זכאי לרישיון  לצריכת הסם – אלו לא משנים את השימוש – רק מבטלים את האירוע הפלילי !

 בייחס לעבירות מין – ראוי לדעת

יש התנהלויות שמחייבות טיפול ! טיפול הינו מניעה של מציאות שיש במסגרתה סיכוי לחיים בבית הכלא !

דוגמאות לחוסר טיפול שהוביל בהמשך לאישומים פליליים חמורים הרבה יותר לא חסרות, כאן מול החשדות מתקיימת מציאות של אפשרות לשינוי ויציאה לדרך חדשה.


 דוגמה – אירוע פלילי כהזדמנות

אדם שהזמין נשים לצורכי מין לביתו  – שאלו הגיעו (אחרי שיחות) הוא הביט בהן והודיע להן שהן מכוערות מידי – ויכולות ללכת מהבית !
הוא וחבריו סברו שמדובר בהומור – אולם לפתע שהאיש נעצר בחשד שפגע מינית בגב’ מסוימת ופרטיו עלו – נשים רובת באו לתחנה למסור עדויות עליו כאדם שפגע בהן מינית !
הסיבה המרכזית לחלק גדול מהתלונות הייתה שהוא טרח לפגוע ולהעליב – גם אחרי יחסי המין – כך יצא כתב אישום מרובה מאוד באישומים ! אישומים שאחד לאחד הם לא משהו מהותי – אולם הצטרפותם למסכת מלמדת על בעיה קשה – התוצאה ענישה קשה.
 _________________________________________________________________________________________

הטיפול ככלי להפחתת הענישה

על מנת לצאת מתחומי מתחמי הענישה – יש צורך בשיקום או בסיכויי שיקום ! כך יוצא שבמקום בו יש סיכוי לכתב אישום בעתיד – ראוי לפתוח את האופק השיקומי מיד שיש סיכון עתידי !
הרי מתחמי הענישה הם סיכון מהותי לנאשם !

בטיפול במציאות של העדר הבנה לגבול ועבירה מתמשכת על החוק – אין מקסמי שווא.

אירוע פלילי כהזדמנות - עורך דין פלילי
אירוע פלילי כהזדמנות – עורך דין פלילי
עורך דין פלילי המכיר את השתלשלות של אירועים יודע שלא ראוי לנסות ולהגיע לתוצאה הסופית באמצעות יצירת מצג של טיפול.
– יש צורך בטיפול אמת, שינוי אמת, ויצירת מציאות אמיתית של דרך חדשה – כאן עורך הדין הפלילי מוטי אדטו מתמחה בענישה מקלה במיוחד – לא, כאמור, בשל “זיוף” מציאות – אלא – בשל בניית תוכניות שיקום ועבודה על המציאות !
תוך יצירת המציאות הנכונה להמשך החיים.
הסיבות לענישה מקלה
לאור זאת קיימים תיקים רבים, בייצוג עורך דין פלילי מוטי אדטו, שהסתיימו בענישה מקלה במיוחד – והזרקור יתמקד בהימנעות מהרשעה לצורך הבנה – החל מיבוא סמים, סחר בסמים, החזקות של קילוגרמים רבים, מעשים מגונים בקטינות, במעשים מגונים בפומבי, גניבות, גניבות ממעביד, תקיפות חמורות, תקיפות בן זוג ועוד ועוד.
_________________________________________________________________________________________ 
 
פרסום:
קל לפרסם תיקים פליליים, לעורכי דין פליליים קל עוד יותר לעשות זאת במקרה של ענישה מקלה – או עונש “ללא הרשעה” או במבחן טהור(למרות שהעבריין הוא עבריין מין החוזר על מעשיו),או שתיק אונס מסתיים בזיכוי, או שאדם מוכר מיוצג בתיק סמים/מין חמורכל אלו יכולים לפאר את עורך הדין הפלילי ולפגוע בצדדים האחרים לדיון הפלילי. המשרד אינו מעביר את המידע על לקוחותיו לתקשורת. לכן אנו שומעים פחות על משרד זה ולאור זאת הצורך באר שמציג את המציאות בצורה שהיא מוצגת..

מידע נוסף

צווי הגנה

בבניה: 14.6.21.     אחד הכלים המרכזיים שיש לאזרח כנגד מציאות מאיימת על ידי אדם המקורב אליו בין שהיא מבן הזוג או שכן בביניין או

קרא\י עוד »

גידול סמים

גידול סמים “מסוכנים” מטרתו לייצר את ה”סם המסוכן” בדרך של גידול חקלאי. – לפי ראיית החוק המצב מוביל להוספה להיצע הסמים המסוכנים. לאור זאת החוק

קרא\י עוד »

סחר בסם החקירה

 נושא המידע על סחר בסם החקירה חשוב לצורכי התמודדות עם האירועים והחשדות בייחס לעבירות של סחר בסמים – בעת החקירה במשטרה!  רק בהבנת הליך החקירתי

קרא\י עוד »

שחרור ממעצר

הליך המעצר לצורכי חקירה הנו הליך פוגעני ביותר לאור העובדה שהוא בפועל עוצר אדם – חף מפשע! אדם שלמרבה ההפתעה במדינת ישראל במרבית המקרים לא

קרא\י עוד »

הכנה לעימות במשטרה

פרק בבניה 31.5.21 החקירה במשטרה נועדה להוביל לראיות משפטיות תקינות. ראיות פליליות שהן בלי ספק “נקיות” מרבב. כאלה שאפשרי להוכיח את החשדות והאישומים באמצעותן. עורך

קרא\י עוד »

סעיף 74 לחסד”פ

עורך דין פלילי אדטו מוטי 052.23.32.651 חירום 24/7 הפרוצדורה הפלילית נועדה להגן על האזרח. לאפשר עיון של אמת בראיות ולקבוע כללים כיצד נוכל להאמין לראיות

קרא\י עוד »
לייעוץ 052-2332651 דילוג לתוכן